PRODUKTY

KOTŁY C.O. na paliwo stałe
Posiadamy szeroką ofertę kotłów zasypowych oraz z podajnikiem, opalanych eko-groszkiem, biomasą lub węglem. Bierzemy udział w PROGRAMIE OGRANICZENIA NISKIEj EMISJI.
PELET
Pelet to przetworzone trociny (zrębki) sprasowane pod wysokm ciśnieniem o wysyokich właściwościach energetycznych.
RURY I KSZTAŁTKI
Posiadamy pełny asortyment osprzętu potrzebny do wykonania instalacji wod-kan c.o.
KOLEKTORY SŁONECZNE
Wysoka sprawność i uzysk ciepła z kolektorów słonecznych pozwala nam skutecznie wspomagać pracę kotła grzewczego dla potrzeb cwu, co pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania.
MEBLE ŁAZIENKOWE
Oferujemy szeroki asortyment mebli łazienkowych takich firm, jak Andtado, KFA, Aquaform, Novellini.
KOTŁY C.O. gazowe i olejowe
Wiszące kotły gazowe i olejowe są idealnym rozwiązaniem dla mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych. Nie zajmują wiele miejsa i można je w łatwy sposób umieścić na ścianie lub we wnęce. W nowym budownictwie stanowią efektywne i korzystne cenowo rozwiązanie.
POMPA CIEPŁA
Pompa ciepła typu powietrze – woda, jest świetną alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania c.w.u. oraz kolektorów słonecznych. Zajmuje mało miejsca jest łatwa i szybka w montażu, dzięki czemu obniża nam koszty inwestycji. Dodatkowa mozliwość chłodzenia latem.
OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Przez wykorzystanie ogrzewania płaszczyznowego (podłoga lub ściana) zapewniamy sobie komfort cieplny domu. Ogrzewanie podłogowe pozwala nam zrezygnować z tradycyjnych grzejników, które nie zawsze komponują się z wystrojem wnętrza.
GRZEJNIKI
w naszej ofercie posiadamy grzejniki stalowe oraz aluminiowe takich producentów, jak RADSON, DIAMOND, PURMO, KERMI, KFA. Posiadamy również w ofercie bogaty wachlarz grzejników łazienkowych.
Zapraszamy do naszego

Serdecznie zapraszamy do współpracy
instalatorów oraz firmy wykonawcze!
FHU Monter Tomasz Olbrych
Pszów, ul. Pszowska 428 B
tel/fax: 32 455 7098
e-mail: biuro@fhumonter.pl
Strona www: Pol-Media